^ NA SKRÓTY
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM
DACHÓW I FASAD

tel. +48 570-037-860

58-220 Legnica
ul. Nowodworska 11

biuro@dcdf.pl

Okna PCV MS

Wybór okna dla inwestora stanowi nie lada wyzwanie. Długo szukaliśmy odpowiedniego dostawcy okien, który spełniałby nasze oczekiwania co do wysokiej jakości i korzystnej relacji cenowej.

Z pełną odpowiedzialnością możemy zaproponować wyróżniające się wysoką jakością okna PCV MS.

Na naszej stronie prezentujemy jedynie wybrane, cieszące się największym uznaniem naszych klientów okna PCV Grupy MS

Znakomitą propozycją są okna PVC MSline+ (MD). Okna wyróżniają się profesjonalnym wykonaniem z niemieckich profili SALAMANDER w połączeniu z dodatkową uszczelką środkową w ramie, ze stalowym wzmocnieniem o gr 2mm oraz najnowszej generacji szybami SUPERthermo tworzą wyjątkowy produkt. Ponadto producent zadbał o odpowiednio ergonomiczne, trwałe i mocne okucia oraz najnowszą bezwypływkową technologię zgrzewania profili. Dzięki temu okna MSline+ (MD) uzyskują wysokie parametry termoizolacyjności i szczelności oraz odznaczają się bezawaryjnym użytkowaniem przez długie lata.

Okna PCV MS Woodlook i MS Alulook są efektywnie wykonanym wariantem okien MSline+, które dzięki połączeniu narożników pod kątem prostym wyglądają jak okna drewniane lub jak okna aluminiowe.

Okna PVC FORMA to nowa marka Grupy MS oparta na profilach systemu Deceunick (jednego z trzech największych światowych producentów systemów okiennych PCV). Według naszej oceny jest do bardzo ciekawa propozycja estetyki, technologii i jakości. Mamy do wyboru aż 50 rodzajów oklein (drewno naturalne, drewno w kolorze, satynowe, metaliczne) co umożliwia uzyskanie efektów zarówno nowoczesny minimalizm, jak i tradycyjny, czy też stonowany charakter pomieszczeń.

Okna FORMA to harmonijny design nawiązujący do prostej, nieskomplikowanej geometrii profili oraz nisko złożonej ramy ze skrzydłem, która zapewnia relatywnie większą powierzchnię przeszklenia.

Cechy charakterystyczne okien FORMA to przede wszystkim:

  • minimalistyczna koncepcja okien PCV
  • proste krawędzie profili,
  • wąskie przylgi w skrzydle i w ramie
  • nowe okucia Siegenia z bogatym wyposażeniem standardowym
  • możliwość wyposażenia okien w innowacyjną rozwórkę zima/lato (dostosowanie ruchu powietrza w zależności od panujących warunków atmosferycznych)
  • wyjątkowo dobre parametry: termoizolacyjność, wytrzymałość i szczelność

Okna FORMA VISO (wł. lico), to wyjątkowo ciekawe rozwiązanie okna o głębokości 92mm, którego skrzydło od strony wewnętrznej jest zlicowane z ramą, a więc tworzą jedną płaszczyznę od środka pomieszczenia.

W oknach FORMA ThermoFibra zastosowano innowacyjną zaawansowaną technologię kompozytową zastępującą stalowe wzmocnienie wiązkami włókna szklanego, co w efekcie, przy zachowaniu odpowiedniej sztywności przekroju, pozwoliło uzyskać bardzo niski współczynnik przenikania ciepła złożenia skrzydło/rama.

Więcej informacji można znaleźć na stronach producenta. Natomiast w naszym salonie można zobaczyć jak wyglądają okna w rzeczywistości. Chętnie udzielimy również odpowiedzi na wszelkie pytania oraz przygotujemy indywidualną ofertę.

Patio MS HST – wielkogabarytowe przeszklenia – drzwi podnoszono-przesuwne

Coraz modniejsze stają się wielkogabarytowe przeszklenia. Aby spełnić te wymogi potrzebny jest odpowiedni system. Drzwi podnoszono-przesuwne HST to rozwiązanie, które pozwala połączyć nasz dom z otaczającym ogrodem, tworząc otwarte i jasne przestrzenie, z jednoczesnym zapewnieniem komfortu ciepła i bezpieczeństwa. Zastosowanie Drzwi HST, pozwala nam tworzyć konstrukcje o szerokości nawet do 6,5m oraz wysokości. Proponujemy dwa świetne rozwiązania: PatioHST82 i PatioHST76.

 

Rolety, moskitiery, okiennice

MS w swojej bogatej ofercie proponuje także rolety, moskitiery i aluminiowe okiennice.

Rolety okienne zapewniają oszczędność ciepła, ochronę przed hałasem i zwiększenie bezpieczeństwa przed włamaniem.
Proponujemy także montaż moskitier chroniących przed owadami.

Montaż okiennic zapewni doskonała ochronę przed zbyt intensywnym nasłonecznieniem pomieszczeń, a ich zastosowanie nada elewacji charakterystyczny i niepowtarzalny wygląd.