^ NA SKRÓTY
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM
DACHÓW I FASAD

tel. +48 570-037-860
biuro@dcdf.pl

58-220 Legnica
ul. Nowodworska 11

Okna PCV MS

Okna PCV MS więcej niż okna

Wybór okna dla inwestora stanowi nie lada wyzwanie. Długo szukaliśmy odpowiedniego dostawcy okien, który spełniałby nasze oczekiwania co do wysokiej jakości i korzystnej relacji cenowej.

Z pełną odpowiedzialnością możemy zaproponować wyróżniające się wysoką jakością okna PCV i drewniane producenta MS więcej niż OKNA Sp. z o.o..

Okna MS zbudowane są z niemieckich profili SALAMANDER o szerokości 82mm, z zamkniętym, zgrzewanym laserowo stalowym wzmocnieniem o gr 2mm. Takiego wzmocnienia praktycznie nie ma żaden inny producent. Zastosowanie tak grubej stali powoduje, że okno jest sztywne i wytrzymałe przez co komfortowo użytkowane jest przez wiele lat.

Zastosowanie w oknach okuć Maco Multimatic oraz zwiększonej gęstości punktów ryglowania co 70-75cm przekłada się na lepszy docisk ramy do skrzydła, czyli na szczelność okna. W związku z czym okna MS uzyskały najlepszy na rynku współczynnik wodoszczelności na poziomie 1050Pa; jest to parametr mówiący o solidności wykonania okna. Inaczej mówiąc okno wytrzymuje wiatr wiejący z prędkością 150km/h i dopiero przy tej prędkości wiatru okno może zacząć przeciekać. Ponadto, dzięki uzyskaniu tak wysokiego parametru okno wytrzymuje odpowiednio więcej cyklów otwierania, zamykania, trzaskania. Dzięki temu, bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła będzie utrzymywał się przez długie lata.

Okna MS wyposażone są w pakiet bezpieczeństwa składający się z trzech rygli antywłamaniowych i klamki z zabezpieczeniem Secustic.

Oprócz tego okna wyposażone są w nisko emisyjne wkłady szybowe o współczynniku przenikania energii na poziomie 53%, co oznacza, że w zimie, kiedy promienie słońca padają prostopadle do okna umieszczonego na ekspozycji południowo-zachodniej, można za darmo dogrzać sobie pomieszczenie nawet o 2-3 stopnie co znacząco zmniejsza koszty ogrzewania.

Okna MS charakteryzują się wysokim współczynnikiem przenikania światła na poziomie 75% co oznacza, że w okresie jesienno-zimiowym kiedy szybciej zachodzi słońce, później sięgniemy do włącznika światła, co przeliczając na 30 lat użytkowania okien również ma duży wpływ na nasze rachunki za prąd. Człowiek dużo lepiej funkcjonuje przy naturalnym świetle, przy którym nie męczy się wzrok.

Katalogi do pobrania:

» MS Katalog okien i drzwi – PDF


Okna PCV MS ALU LOOK

Wyglądem przypominają okna aluminiowe dzięki kanciastym krawędziom i połączeniu narożników pod kątem prostym zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej.

 

Okna PCV MS WOOD LOOK

Okna MS Wood Look+ łączą tradycyjną stylistykę okien drewnianych z zaletami okien PCV. Nowatorskie łączenie ram i skrzydeł (pod kątem prostym) oraz bogaty wybór oklein drewnopodobnych sprawia, że okno PCV wygląda jak drewniane.

 

Okna PCV MS evolution 82

Cenisz ciszę, ciepło, oszczędność energii i bezpieczeństwo oraz chcesz mieć okna klasy premium, to okna MS evolution 82 są optymalnym rozwiązaniem

 

Okna MS line+

Korzystają w swojej budowie z innowacyjnego systemu PCV niemieckiej marki Salamander bluEvolution 82 korzystnie wpływającego na termikę okna

W ofercie posiadamy też Okna PCV MS SliM o wąskim systemowym profilu 73AD oraz drewniane okna MS