^ NA SKRÓTY
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM
DACHÓW I FASAD

tel. +48 570-037-860

58-220 Legnica
ul. Nowodworska 11

biuro@dcdf.pl

Okna aluminiowe

Coraz większym powodzeniem i uznaniem wśród naszych klientów cieszą się okna alumioniowe. W krajach Beneluksu stanowią większość okien montowanych w budownictwie jednorodzinnym.

Okna aluminiowe pasują przede wszystkim do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz i budynków. Są lekkie (w porównaniu do ram PCV czy drewnianych), bardzo wytrzymałe, sztywne i stabilne oraz trwałe.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii okna aluminiowe osiągają znakomite wartości izolacyjności termicznej i stosowane są nawet w budownictwie pasywnym. Wybór okien aluminiowych jest bardzo łatwy, bo ramy mogą być niemal w każdym kolorze, co umożliwia dopasować je do koloru pokrycia dachowego czy elewacji budynku i idealnie wkomponują się one w nowoczesną architekturę.

Przede wszystkim dostarczamy i montujemy aluminiowe systemy okienno-drzwiowe ALUPROF i YAWAL. Zalecamy także przeglądnąć strony producentów i zapoznać się ze szczegółami technicznymi poszczególnych systemów.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie doradzimy, dobierzemy odpowiedni system i przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.