^ NA SKRÓTY
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM
DACHÓW I FASAD

tel. +48 570-037-860

58-220 Legnica
ul. Nowodworska 11

biuro@dcdf.pl

Drzwi zewnętrzne MARTOM

Oferujemy szeroką gamę stalowych drzwi zewnętrznych MARTOM. Z pełnym przekonaniem wynikającym z wiedzy, doświadczenia i zadowolenia naszych klientów polecamy drzwi MARTOM o wysokiej jakości i korzystnej cenie.

Drzwi wykonane ze stali są doskonałym wyborem ze względu na ich odporność na warunki atmosferyczne, sztywność, wytrzymałość i stabilność mechaniczną, co wpływa na ich wydłużony okres użytkowania.

Dzięki temu drzwi MARTOM znakomicie się sprawdzają także jako drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowe, dymoszczelne lub akustyczne. Dodatkowo estetyka drzwi MARTOM spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Ważną cechą drzwi MARTOM jest także to, że są „ciepłe” i dobrze tłumią dochodzące z zewnątrz domu dźwięki.

Szeroka gama kolorystyczna, różnorodność tłoczeń, przeszkleń i ozdobnych wykończeń pozwalają tworzyć drzwi w przeróżnych stylach i wyszukanym designie.


Katalogi do pobrania:

» Martom katalog drzwi 2022 (luty) – PDF
» Martom Solidio katalog 2021 (sierpień) – PDF

Drzwi PASSIVE

Drzwi 90 PASSIVE to produkty z segmentu PREMIUM PLUS. Spełniają one, a nawet wyraźnie przewyższają ekstremalnie rygorystyczne wymogi dla domów pasywnych. Rewelacyjne parametry cieplne drzwi PASSIVE stawiają je w gronie zdecydowanych liderów na rynku.

Drzwi ARKTIC

Standard 72 ARKTIC to drzwi z segmentu PREMIUM. Posiadają znakomite właściwości izolacyjne i są dedykowane do domów budowanych w najwyższym standardzie cieplnym. Drzwi ARKTIC spełniają wyśrubowane normy ustalone dla domów energooszczędnych.

Drzwi NORDIC

Drzwi 55 NORDIC jest produktem z segmentu MEDIUM dedykowanym do domów o wysokim i normalnym standardzie energetycznym. Większość nowych domów w Polsce jest budowana właśnie w takich standardach energetycznych.

Drzwi OPTIMAL

Drzwi 55 OPTIMAL są to drzwi z segmentu STANDARD w bardzo przystępnej cenie. OPTIMAL jest proponowany do domów o normalnym i niskim standardzie energetycznym. OPTIMAL cieszy się dużym powodzeniem wśród Klientów remontujących starsze budynki, których standard cieplny nie jest bardzo wysoki. Są to również idealne drzwi do pomieszczeń nieogrzewanych lub słabo ogrzewanych takich jak garaż lub pomieszczenie gospodarcze, gdy ważny jest atrakcyjny wygląd i trwałość.

Chętnie służymy pomocą w zakresie wyboru standardu i sposobu zamykania drzwi oraz ich montażu. Zachęcamy do kontaktu.